Başa Dön

Çukurhan’da Çay Partisi

blank

Çukurhan’da Çay Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin önde gelen seyahat firmalarından VIP Turizm, Divan Çukurhan Otel’de Ankaralı bayanlara özel bir davet verdi. VIP Turizmin sahiplerinden Ceylan Pirinçcioğlu’nun eşi Zuhal Pirinçcioğlu’nun ev sahipliği yaptığı davete cemiyet hayatının en renkli hanımları katılım gösterdi. Birbirinden leziz ikramların sunulduğu çay davetinde, VIP Turizm’in özel seyahat koleksiyonu “Uniqe Travel and Experience Collection”ın tanıtımı yapıldı.

İlerleyen saatlerde gerçekleştirilen çekilişte konuklardan Seda Ersan, Miami tatili kazandı. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte ünlü sanatçı Burak Kut, VIP Turizm’in özel şarkısı “Dünya Benim”i konuklarla beraber söyledi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.