© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Concept SaDe

Concept SaDe

Tarihimizin ve kültürümüzün estetiğini taşıyan desen tasarımları ve yetenekli ellerin işlediği nadide nakışlı bluz, tişört ve şallardan oluşan zengin koleksiyonu ile Concept SaDe   henüz çok yeni bir firma olmasına rağmen, sektörde kendine ayrıcalıklı bir yer edindi. Osmanlı ve Anadolu coğrafyasının gelişmiş nakış kültürünü ilmek ilmek yansıtan şıklığı ile Concept SaDe, doğal ve pamuklu kumaşlardan oluşan ürün serileriyle www.conseptsade.com adresinden tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.