Başa Dön

Çırağan Sarayı’nda Görkemli Düğün

blank

Çırağan Sarayı’nda Görkemli Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Eski Başbakanlarımızından Mesut Yılmaz’ın küçük oğlu Hasan Yılmaz ile Ceren Öztürk, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir geceyle evlendiler.

Mesut-Berna Yılmaz çiftinin oğulları Hasan Yılmaz ile Rizeli İş adamı İbrahim-Neslihan Öztürk çiftinin kızları Ceren Öztürk, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen şık bir geceyle dünya evine girdiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı geceye iş, siyaset ve cemiyet yaşamının seçkin isimleri katıldı. Hasan Yılmaz ve Ceren Öztürk çiftinin şahitliğini Abbas Abbasov, Berna Tokar, Muhammed Öztürk yaparken, çiftin nikahını ise Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. A46 organizasyon imzası taşıyan gece için seçilen “maneviyat” temasına paralel yirmi yedi özel çiçek seçildi, her birinin anlamı araştırıldı ve düğünün bölümleri bu çiçek isimlerine göre adlandırıldı. Geçtiğimiz haziran ayında Hasan Yılmaz askerden döndükten sonra Bodrum’da nişanlanan çift, bir yıl önce bir arkadaş ortamında tanışmış ve kısa sürede evlilik kararı almıştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.