© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çiftler, Doors Akademi Arçelik Mutfağı’nda!

Çiftler, Doors Akademi Arçelik Mutfağı’nda!

Pişirme uzmanı Arçelik, mucize lezzetler yaratmaya devam ediyor. Hanımlar ve beylerden sonra bu kez cemiyet hayatının ünlü çiftleri sevdikleri için Doors Akademi Arçelik mutfağında birbirinden lezzetli pastalar pişirmek için buluştular ve hünerlerini sergilediler.

“Arçelik’le Mucize Lezzetler” Pişirme Atölyeleri’nin üçüncüsü, cemiyet hayatının ünlü çiftlerinin katılımı ile Arçelik mutfağında gerçekleşti. Ünlü çiftler Arçelik Mutfağı’nda Alman Şef Jurgen Stumpfeldt eşliğinde, “Valentine’s Feast” adlı atölyede pasta yaptılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğu sırrını veren Şef Jurgen Stumpfeldt, pasta süsleme sanatının püf noktalarını davetliler ile paylaştı. Arçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan seçkin çiftler, hazırladıkları pastaları birbirleriyle paylaşarak ve sevdiklerine götürerek keyifli anlar yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.