Başa Dön

Çifte Kutlama

blank

Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

İtalya Cumhuriyeti’nin altmış beşinci yıl kutlaması, İtalya Başkonsolosu Gianluca Alberini’nin evsahipliği yaptığı özel bir geceyle gerçekleştirildi. İstanbul’daki Venedik Sarayı’nın bahçesinde düzenlenen davete iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Gecede ayrıca İtalya Ulusal Birliği’nin yüz ellinci yıl kutlaması da gerçekleştirildi.
Bahçede kurulan çeşitli alanlarda İtalyan teknolojisi ve stilini yansıtan araba, tekne ve motorsiklet gibi ürünler sergilendi. Kutlamanın ilerleyen saatlerinde geceye katılan konuklara İtalya’dan getirilen şaraplar ve birbirinden leziz ikramlar sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.