Başa Dön

Ciesar Mimarlık

blank

Ciesar Mimarlık

Okuma süresi 1 dakika

Ciesar Design Studio 2010 Yılında, Yasin Coşar Yağcı tarafından kurulmuş ve faliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana birçok proje ve tasarıma imza atmıştır. Bu ayki sayımızda, tasarım ve konsept danışmanlığı yapmış olduğum Gümüş Park Evleri projesini siz değerli okuyucularla paylaşıyorum.
Ankara’nın yeni gözdesi olan Yaşamkent’te Gümüş Park Evleri, 22 dairelik projesinde örnek dairesi ile giriş lobisinin tasarım ve uygulamasını bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Evin içerisine girer girmez yüksek tavanları, yüksek pencereleri ile sabah güneşinin enerjisi, akşam güneşinin huzuru, dolunayın romantik ışıltısıyla size daima ‘HOŞGELDİN’ diyen bir yaşam alanı tasarladık. Tasarımımızda sıcaklık hissi yaratması için doğal malzemeleri tercih ettik. Bunun yanı sıra pastel renkler kullanarak ferah bir mekan hissi yaratmaya çalıştık.
Ergonomik tasarımları estetik ile birleştirip kullanıcının beğenisine sunmaktayız. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlarla sizleri hayatın karmaşasından uzaklaştırmayı hedefliyoruz.

IMG_3887_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.