Başa Dön

Ceren Köse’ye Renkli Birinci Yaş Doğumgünü

blank

Ceren Köse’ye Renkli Birinci Yaş Doğumgünü

Sosyal yaşam dünyasının ünlü çiftlerinden İpek-Berk Köse’nin minik kızları Ceren’in birinci yaş doğum günü renkli bir partiyle kutlandı.

Sosyal yaşam dünyasının renkli çiftlerinden İpek-Berk Köse, minik kızları Ceren Köse’nin birinci yaşını özel bir parti ile kutladı. Party Kids’de düzenlenen doğum günü partisine Köse ailesinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Çocuklar kendilerine ayrılan alanda eğlenirken büyükler de bol bol sohbet ettiler. Ceren Köse’nin sarı rengin hakim olduğu özel süslemeleri büyük beğeni toplarken en mutlu anlar pasta kesimi sırasında yaşandı. Ceren Köse birinci yaş günü pastasının mumlarını annesi İpek Köse babası Berk Köse ve dört yaşındaki ablası Beren Köse ile birlikte üfledi. Davetliler ise minik Ceren’in yaş gününü kutladıktan sonra hediyelerini sundular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.