Başa Dön

Ceren Can Yeni Sezon Ürünleri Görücüye Çıktı

blank

Ceren Can Yeni Sezon Ürünleri Görücüye Çıktı

Okuma süresi 1 dakika

Nenehatun Caddesi’ndeki mağazasında moda severlerin büyük beğenisini toplayan Ceren Can Tasarım & Styling, yeni sezona şık bir koleksiyon ile “Merhaba” dedi.
Kaliteyi ve zarafeti kendine özgü bir şekilde harmanlayan Ceren Can, modern ve özgün tasarımlarını mağazasında verdiği mini bir davetle görücüye çıkardı. İlişki Uzmanı Dr. Gökçen Erdoğan ile kadın erkek ilişkilerine ışık tutarken, aşka dair güzel bir söyleşi keyfi sunarak Ankaralı moda tutkunlarını mağazasında ağırladı. Cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı davet, modanın yanı sıra tasarım aşklara göndermeler yaparak renkli anlara ev sahipliği yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: