© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bu Çantalar Çok Tatlı!

Bu Çantalar Çok Tatlı!

Baharın gelişi ve güneşin sıcak yüzünü göstermesiyle dünyamız yeniden renklendi. İçimize dolan enerjiye doğanın neşesi de eklendi. Raflarındaki yüzlerce marka ve binlerce ürünle kişisel bakım ve kozmetikte tüm beklentileri karşılayan Gratis, şimdi son derece tatlı, renkli ve bir o kadar da eğlenceli bir ürünle içimizdeki bahar sevincine ortak oluyor. Robyem marka alışveriş çantaları, kek ve meyve suyu konsepti taşıyan muhteşem ambalajları ile sadece Gratis mağazalarında sizi bekliyor.

 

www.gratis.com.tr

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.