Başa Dön

Branca Beyaza Büründü

blank

Branca Beyaza Büründü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın gözde mekanlarından BRANCA Cafe&Brasserie ile BOM Dergi, “White Party” konseptiyle şık bir etkinliğe imza attı.

White Party’nin ev sahipliğini Branca Cafe&Brasserie ile BOM Dergi birlikte üstlendi. Leziz ikramların sunulması ile başlayan davete, başkent iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim katıldı. Geceye katılan konuklar ile tek tek ilgilenen Branca Cafe&Brasserie’nin sahibi Murat Paydaş, örnek bir misafirperverlik gösterdi. White Party, DJ Murat Muratlı ile Burak Yalçın’ın muhteşem performansıyla hareketlendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Alper Kendirli’nin “guest dj” olarak yer aldığı parti, renkli anlara sahne oldu. Davetliler, Alper Kendirli’nin muhteşem performansı ile eğlenceli anları ölümsüzleştirmeyi ihmal etmezken, doyasıya eğlendi. Gecenin sonunda konuklar, unutulmaz bir gece yaşadıklarını dile getirerek Branca Cafe&Brasserie ve BOM Dergi’ye teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: