Başa Dön

Bilkent Otel’de Görkemli Düğün

blank

Bilkent Otel’de Görkemli Düğün

Reşat-Perihan Gürkan çiftinin genç ve başarılı TÜGİAD üyesi oğulları Semih Gürkan ile Murat-Banu Vulkan çiftinin zarif kızları Neyir Vulkan, Bilkent Otel’de düzenlenen bir düğün töreni ile evlendi.

Geçtiğimiz eylül ayında yapılan nişanlarının ardından mutlu birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran çift, adeta göz kamaştırdı. Semih Gürkan damatlık tercihini Damat’tan yana kullanırken, gelin Neyir Hanım ise Vakko markasını tercih etti. Şahitlerin huzurunda nikah memurunun sorusuna “evet” yanıtını veren çift ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirdiler. Genç çift tören sonrası masaları tek tek gezerek kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına teşekkür ederken tebrikleri de kabul ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.