Başa Dön

Beymen’de Şık Davet

blank

Beymen’de Şık Davet

Okuma süresi 1 dakika

Yaptığı tasarımlar ile büyük beğeni toplayan Evren Kayer, ev dekorasyon obejesi ve takı koleksiyonlarının Beymen’de satılmaya başlamasının şerefine şık bir kokteyl düzenlendi.

Nişantaşı Beymen mağazasında gerçekleştirilen etkinliğe cemiyet ve iş hayatının birbirinden seçkin isimleri katıldı. Evren Kayer’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, konuklar tasarımları yakından incelerken beğendikleri ürünleride almayı ihmal etmediler. Kayar’ın dört mevsim yeşil kalabilen ve yeniden doğuşun simgesi ökse otundan ilham alark tasarladığı koleksiyon davete katılan konuklar tarafından büyük beğeni topladı. Evren Hanım davet boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek tasarımları hakkında bilgi vererek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.