Başa Dön

Bahçeşehir Koleji Eğitime Hazır

blank

Bahçeşehir Koleji Eğitime Hazır

Okuma süresi 1 dakika

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, çağdaş ve kaliteli eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırma amacını ilke edinen saygın eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Koleji açılış törenini velilerin, öğrencilerin ve protokolün yoğun ilgisi eşliğinde İncek’te bulunan yerleşkesinde gerçekleştirdi.

Açılış töreninde ilk olarak Ankara Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Meral Hacıpaşaoğlu söz aldı. Hacıpaşaoğlu konuşmasında “Anaokulundan üniversiteye yaşam boyu eğitim hizmeti veren Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının, eğitim tecrübesini, eğitim kalitesini, eğitim vizyonunu Ankara’ya taşımış olmasından, çocuklarımız adına mutluluk duyuyoruz” dedi. Bahçeşehir Koleji Mütevelli Heyet Başkanı ise Enver Yücel “Öğrencilerini 21. yüzyıl yaşam ve kariyer becerileri ile donatarak, geleceğin liderleri, bilim insanları ve global ekonomi içinde rekabet edebilen başarılı bireyler olarak yetiştirmek amacında olan Bahçeşehir Koleji, Ankaralı çocuklarımızın da bu vizyonla yetişmesini sağlayacaktır.” diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.