Başa Dön

Astrolojinin Gizemlerini Konuştu

blank

Astrolojinin Gizemlerini Konuştu

Okuma süresi 1 dakika

“Rastlantı Yoktur, Nedenler Vardır” isimli yeni kitabını yayınlayan ünlü astrolog Nuray Sayarı, cemiyet hanımlarının yoğun bir ilgi gösterdiği bir davet ile Sinpaş GYO’nun Ankara’daki projesi The First Residence’da bir araya geldi.
Yaklaşık yirmi yıldır profesyonel olarak astroloji bilimi ile ilgilenen Nuray Sayarı, cemiyet hayatından birbirinden şık hanımların katıldığı davette astroloji ve ay tutulmaları hakkında bilgiler verdi. Gençlik yıllarından itibaren metafiziğe ve doğa üstü güçlere olan ilgisi, güçlü sezgisi sayesinde kendisini Türkiye’nin gündemine taşıyan Nuray Sayarı, yeni çıkardığı “Rastlantı Yoktur, Neden Vardır” adlı kitabından bahsetti. Sinpaş GYO’nun The First Residence projesinin satış ofisinde düzenlenen davete Ankara iş ve cemiyet hayatından Zilha Elma, Yeşim Tandoğan, Sema Demiral ve Lerzan Barutoğlu gibi ünlü isimler bir araya geldi. Kişisel gelişim alanındaki bilgilerin yanı sıra “dua ve istemek” konularını da paylaşan Sayarı, konuklar ile uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.