Başa Dön

Aşklarını Taçlandırdılar

blank

Aşklarını Taçlandırdılar

Okuma süresi 1 dakika

İnşaat Mühendisi Süleyman Nazif Paketçi’nin kızı Merve Paketçi ile Doğuş Otomotiv’de satış direktörü olarak çalışan Murat Aksongur hayatlarını birleştirdi.

İş adamı Süleyman Nazif Paketçi’nin kızı Merve Paketçi ile Doğuş Audi’de satış direktörü olarak çalışan Murat Aksongur Hilton Otel’de düzenlenen şık bir düğün töreni ile aşklarını taçlandırdı. Arkadaş ortamında başlayan aşklarını evlilikle süsleyen çiftin mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi. Mutlu çifti bu özel günlerinde yalnız bırakmayan arkadaşları ve aile dostları oldukça keyifli anlar yaşadılar…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: