Başa Dön

ARZU SABANCI’DAN ÖZEL DAVET

blank

ARZU SABANCI’DAN ÖZEL DAVET

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü iş kadını Arzu Sabancı distribütörlüğünü üstlendiği İtalyan markası Pinko için hazırladığı 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonunu şık bir davetle moda severlerin beğenisine sundu.

Nişantaşı Abdi İpekçi’deki mağazasında düzenlenen sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ismin katıldığı davette Sabancı, konuklarını kapıda karşıladı. Davet boyunca konuklarıyla yakından ilgilenen Arzu Sabancı trikoların ve kürk detaylarının ön planda olduğu koleksiyonu hakkında bilgi verdi. Kış aylarına özel elbiselerin ve mantoların yer aldığı yeni koleksiyon yabancı mankenler tarafından konukların beğenisine sunuldu. Koleksiyonda yer alan her bir parçayı dikkatle inceleyen konuklar kesimleri ve renkleri çok beğendiklerini dile getirdiler. Mini defilenin ardından davetliler yeni koleksiyondan beğendikleri moda parçalarını gardıropları için satın almayı ihmal etmedi. Arzu Sabancı davetin sonunda konuklarına katılımlarından dolayı teşekkür edip yeni koleksiyonu için tebrikleri kabul etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: