© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’nın Yeni Heyecanı BİS Açıldı

Ankara’nın Yeni Heyecanı BİS Açıldı

Kenan Doğulu, Beren Saat, Abdullah Burnaz ve Mehmet Mutlu ortaklığında Dine&Live konseptiyle kurulan BİS, 4 Nisan Cumartesi gecesi yapılan açılışının öncesinde verdiği davetle İstanbul ve Ankara’dan gelen özel misafirlerini ağırladı.

Bilkent Station kompleksi içinde yer alan başkentin yeni heyecanı BİS, kapılarını ilk kez çok özel bir performansla açtı.
BİS’in davet gecesine, Yasemin-İzzet Özilhan, Evin-Mustafa Denizli ,Eda –Sarp Evliyagil, Fırat Çelik, Mustafa Ceceli, Beyza Şekerci-Engin Hepileri, Umut Özkanca, Beyza-Murat Aslan, Ece-Ozan Doğulu, Zeynep-İlker İnanoğlu, Ayşegül Aldinç, Ahmet San, … gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren Bis sahnesinde Kenan Doğulu, Fuat Güner ve Bora Uzer ile düet yaptı.
4 Nisan akşamı da BİS sahnesinde Başka Türlü Şeyler projesiyle Ankaralı dinleyicilerle buluşan Kenan Doğulu Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne enerjisi ve müziği ile Ankaralıları hayran bırakan Doğulu üç saat sahnede kaldı. “Ara Beni Lütfen” şarkısıyla başladığı konserine Doğulu, birbirinden güzel eski ve yeni tüm şarkılarını sevenleri için söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.