© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Alp ve Melisa’nın En Mutlu Günü

Alp ve Melisa’nın En Mutlu Günü

Filo Türk’ün Genelmüdürü Adil Masaracıoğlu ve Filiz Masaracıoğlu’nun oğlu Alp Masaracıoğlu ile Melisa Akyüz J.W Marriott Otel’de yapılan şık bir düğün ile evlendi.

4 ay önce nişanlanan, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile Siyaset Bilimleri Fakültesi mezunu genç çift, yakın dostları ve ailelerinin katıldığı düğünde ışıltılarıyla göz kamaştırdı. Nikah öncesi oldukça heyecanlı olan çift, nikah salonuna girdiklerinde sevgi gösterileriyle karşılandı. Bir ömür sürecek mutluluğa evet dedikten sonra, konuklarla beraber düğün salonuna geçen çift tebrikleri kabul etti. Yeni evliler balayı için Maldivler’i tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.