Başa Dön

Aile İşletmeleri Derneği ASO’da

blank

Aile İşletmeleri Derneği ASO’da

Okuma süresi 1 dakika

TAİDER’in 2014 yılı etkinlik takvimi kapsamında düzenlediği, “Tanıtım, Paylaşım ve Farkındalık Toplantıları”nın üçüncüsü Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleşti.

Ülkemiz aile şirketlerinin, yüksek performanslı, rekabetçi ve uluslararası yönetim ilkelerine sahip kuruluşlar olarak sürdürülebilirliğinin sağlanması için gerekli olan altyapının hazırlanmasına ve uygulanmasına önderlik eden TAİDER, nesiller boyu başarılarını devam ettiren aile şirketlerini bir araya getirdi. İşletmelerini bir çatı altında toplayarak ailelere, işletmelere, gelecek nesillere ve ülke ekonomisine katkıda bulunulması amacıyla yola çıkan TAİDER ikinci yılında Ankara Sanayi Odası’nın desteği ile “Şehir Tanıtım, Paylaşım ve Farkındalık Toplantısı” gerçekleştirdi. Yüz elli kişinin katılım gösterdiği seminerde birinci neslin başarılarının tüm nesillerce devamlılığının nasıl sağlanacağı katılımcılar ile paylaşıldı. Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Şerife İnci Eren, TAİDER ve FBN’nin çalışmaları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.