Başa Dön

Açık Kapı Derneğin’den Anlamlı Gece

blank

Açık Kapı Derneğin’den Anlamlı Gece

Okuma süresi 1 dakika

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından başarılı bir şekilde söz ettiren Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği, “Sevenler Sevilenler, Sevgiler” ismiyle Flamingo Restaurant&Bar’da özel bir davet düzenledi.

Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği, Flamingo Restaurant&Bar’da “Sevenler, Sevilenler, Sevgiler” adıyla özel bir gece gerçekleştirdi. Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği yöneticilerinin ev sahipliğinde düzenlenen geceye İstanbul cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli isimleri katıldı. Kokteyl ile başlayan geceye katılan konuklar bol bol sohbet imkanı bulduktan sonra yemek için masalarına geçtiler. Geceye gelen konuklardan alınan katılım ücreti ile elden edilen gelir, derneğin sürdürmekte olduğu Koruyucu Ruh Sağlığı Projesi’ne aktarıldı. Bu özel etkinlikte Amerikalı şarkıcı Danna Leese canlı performans sergileyerek geceye katılan konuklara keyifli ve eğlenceli bir gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: