Başa Dön

23.Yıl Dönümü Kutlaması

blank

23.Yıl Dönümü Kutlaması

Okuma süresi 1 dakika

Estetik diş hekimliği uygulamalarında sayılı klinik arasında yer alan ve Avrupa Estetik Diş Hekimliği Akademisi’ne üye üç Türk kliniğinden biri olan Dental Estetik Center, 23. kuruluş yıl dönümü etkinliğini çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Büyükhanlı Otel’de düzenlenen davete Avrupa’dan, Afrika’dan, Türkiye Cumhuriyetleri’nden gelip Dental Estetik Center’da tedavi gören birçok hasta katıldı. Klinik sahibi Güzin Kırsaçlıoğlu’nun güler yüzlü ve mütevazı tavırları samimi bir ortam oluştururken kutlamada yirmi üç yıl önce Güzin Kırsaçlıoğlu’nun yaptığı dolguyu, porselen köprüyü ve kanal tedavisini hala ağzında taşıyan hastalara plaket takdim edildi. Etkinlik kahkaha terapisinin ardından son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: