Başa Dön

Yoi’de Keyifli Etkinlik

Yoi’de Keyifli Etkinlik

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü markaların lüks koleksiyonlarını alışveriş tutkunları ile buluşturan Yoi Dekorasyon, keyifli bir workshop etkinliğiyle sosyal yaşamın tanınan simalarını buluşturdu.

Sanat, mimari ve dekorasyona ait dünya trendlerini Ankaralılarla buluşturan Yoi Dekorasyon’da keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapıldı. Yoi Dekorasyon’un kurucusu Dilan Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Ankara sosyal yaşamının yakından tanıdığı isimler katıldı. Leziz ikramlar ve keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleşen davette çerçeve boyama ile ilgili küçük bir ders alan misafirler hünerlerini sergiledi. Oldukça renkli anların yaşandığı davette hep beraber öğle yemeği yiyen misafirler daha sonra bol bol alışveriş yaparak dünyaca ünlü markaların özel koleksiyon ürünlerini satın aldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.