© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Sezon’a Renkli Tanıtım

Yeni Sezon’a Renkli Tanıtım

Arzu Sabancı’nın Türkiye’ye getirdiği Pinko markasının yeni sezon tanıtımında cemiyet hayatının elit isimleri bir araya geldi.

Dünyaca ünlü İtalyan markaları Patrizia Pepe ile Pinko’yu Türk moda tutkunlarıyla buluşturan Arzu Sabancı, Pinko’nun yeni sezon ürünlerini cemiyet hayatının elit isimlerine verdiği davetle tanıttı. İtalya’dan özel stilistlerin gelerek davete katılan hanımlara stil danışmanlığı yaptığı ve son trendleri aktardığı davette iki manken konukların arasında dolaşarak “trunk show” gerçekleştirdi. Davete Arzu Hanım’ın yakın dostları ve sosyal yaşamın moda tutkunu isimleri de katılırken yeni sezon ürünleri tek tek inceleyen konuklar bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

 

[nggallery id=1217]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.