Başa Dön

Yeni Nesil Sanat Galerisi

Yeni Nesil Sanat Galerisi

Okuma süresi 1 dakika

Seçkin sanat eserlerinin sergilendiği Artopol Sanat Galerisi, 42 Maslak’ta gerçekleştirilen özel bir davetle kapılarını açtı. Davet; Nefise Karatay Day, Emin Hitay, Erol Özmandıracı, Naz Elmas Özmandıracı, Cem-Hülya Kalyoncu, Mehmet Ali-Jülide Berkman, Murat-Rima Kolbaşı gibi ünlü gibi pek çok ünlü ismi bir araya getirdi.

Düzenlenen açılışta sanatseverler, “Union by Artopol” ve “Yiğit Yazıcı Workshop” grup sergilerini de deneyimleme şansı yakaladılar. 42 Maslak Shopping Mall, Pınar Türker Uygun’un yirmi yılı aşkın deneyimleri üzerine kurduğu, kurumsal sanat platformu Artopol Sanat Eserleri Tic. A.Ş.’yi bünyesine kattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: