© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yaemina Beauty Türkiye’de

Yaemina Beauty Türkiye’de

Emina Jahoviç, kozmetik sektörüne yeni bir bakış açısı ile sunduğu Yaemina Beauty markasının lansmanını Sırbistan’dan sonra Türkiye’de Boyner iş birliğiyle gerçekleştirdi.

 

 

 

Koleksiyonu yaratırken kadınların hayatın her anında yansıttığı ışıltıdan ilham alan Emina Jahoviç, “Hayat Senin Sahnen – Your Life is Your Stage” sloganıyla tüm kadınlara ilham vermeyi amaçlıyor. Villa Emma’da gerçekleştirilen lansmana cemiyet hayatının özel isimleri katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.