Başa Dön

Vestel’den Tasarım Bianeli’ne Destek

blank

Vestel’den Tasarım Bianeli’ne Destek

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul Tasarım Bienali’nin en önemli destekçilerinden Vestel, bienal açılışı için İstanbul’un seçkin isimlerini bir araya getirdi.

İstanbul Tasarım Bienali’nin eş sponsoru olan Vestel, bienal açılışı kapsamında İstanbul Modern içerisinde yer alan Modern Kafe’de şık bir davet düzenledi. Geceye iş, cemiyet ve sanat hayatının birbirinden seçkin isimleri katıldı. Gecenin ev sahipliğini ise Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül yaptı. Vestel’in özel brunch davetine İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın yanı sıra Zorlu ailesinden çok sayıda isim katıldı. Modern Kafe’nin muhteşem manzarası eşliğinde keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkaran konuklar birbirinden leziz ikramları da tatma şansını yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.