Başa Dön

Ünlülerin Seyahat Stilleri

blank

Ünlülerin Seyahat Stilleri

Okuma süresi 1 dakika

Valizinizi hazırladınız, bikininizden plaj çantanıza kadar her şeyiniz tamam. Seyehat ederken ne giyeceksiniz? Dünya starlarının seyehat stillerini sizlerle paylaşıyoruz.

Rahat hissetmeniz en önemlisi ancak şık olmak da bir o kadar önemli. Bir jean veya trençkotla da gidebilirsiniz ancak daha şık görünmek isteyenlere bir önerimiz var: jarse elbisenizin altına topuklu bir bot veya tulumunuzla giyebileceğiniz sivri uçlu topukluları da değerlendirin.

Kendall Jenner’dan Dakota Johnson’a kadar ünlülerin havaalanı stillerini sizler için bir araya getirdik. Biraz ilham alıp öyle yola çıkmak isteyebilirsiniz!

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: