Başa Dön

Ünlü Ressam Ağrıda

Ünlü Ressam Ağrıda

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü ressam İsmail Acar’ın “Nuh” isimli sergisi Ağrı’da, tarihî İshak Paşa Sarayı’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Toplam kırk eserin bulunduğu sergide İsmail Acar’ın Ağrı Dağı’na atfen yaptığı “Nuh” isimli eseri ve dijital art çalışması sanatseverler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Çeşitli sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam eden tarihî İshak Paşa Sarayı’nda dünyaca ünlü ressam İsmail Acar’ın “Nuh” isimli sergisi görkemli bir açılışla sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Ağrı Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında Dosso Dossi Holding sponsorluğunda düzenlenen sergiye iş, siyaset ve sanat dünyasından birçok isim katılım gösterdi. Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’ın konuşmasıyla başlayan sanat etkinliği, ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: