Başa Dön

Twist’e Süperstar Koleksiyonu

blank

Twist’e Süperstar Koleksiyonu

Okuma süresi 1 dakika

İki sezondur moda dünyasına adını altın harflerle yazdıran Süperstar Ajda Pekkan’ın Twist için hazırladığı Ajda Pekkan For Twist’in üçüncü koleksiyonunun tanıtımı şık bir davetle yapıldı.

2012 yazına iddialı bir giriş yaparak Mayıs’ın ilk haftası Türkiye’deki tüm Twist mağazalarında “limited editon” olarak satışa sunulan Ajda Pekkan For Twist 2012 Plaj Koleksiyonu Suada’da gerçekleştirilen muhteşem bir konserle kutlandı.

2012 yazına damgasını vuracak yeni koleksiyonun tanıtımı kapsamında gerçekleşen konserde Süper Star cool ve seksi hatları ile dikkat çeken kostümüyle büyük beğeni topladı. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinliğe cemiyet ve iş hayatının seçkin isimleri bu unutulmaz gecenin keyfini çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.