Başa Dön

Türkiye’de Geçen Altmış Yıl

Türkiye’de Geçen Altmış Yıl

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’de geçirdiği altmış yılını kaleme alan Joan Kim Erkan’ın “Kim Bu/Lady Who” adlı kitabının lansmanı Sakıp Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleştirildi.

Bakış açısı, stili ve sıra dışı yaşamıyla ilham veren Joan Kim Erkan’ın Türkiye’deki altmış yıllık yaşamını konu alan “Kim Bu/Lady Who” kitabının lansmanı düzenlendi. Deli Dolu Yayınları tarafından yayımlanan kitaba özel düzenlenen lansman ve imza gününde Joan Kim Erkan, dostlarıyla bir araya geldi. Joan Kim Erkan’ın kızı Rana Erkan Tabanca ve Erol Tabanca’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davete; iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.