Başa Dön

Türk Sanat Eserleri Görücüye Çıktı

blank

Türk Sanat Eserleri Görücüye Çıktı

Okuma süresi 1 dakika

1981 yılında Ankara’da kurulan ve yıllar içerisinde Türkiye’nin lider müzayede evi konumuna gelen Antik A.Ş. Swissotel the Bosphorus’da gerçekleştirdiği iki müzayedenin tanıtımını mini bir kokteylle Antik Palace’ta gerçekleştirdi.
Seçkin davetlilerin katıldığı kokteylde konuklara canlı piyano dinletisi sunuldu. Klasik Türk resminin büyük ustalarına ait değerli tablolar ve Osmanlı eserlerinin yer aldığı özel koleksiyonlardan oluşan 267. Müzayedenin en pahalı eseri 900.000 Lira ile Hoca Ali Rıza’nın başyapıtı “Sapanca’da Bahar” konulu eseri oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.