Başa Dön

Şiddetsiz Bir Dünya İçin El Ele

blank

Şiddetsiz Bir Dünya İçin El Ele

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü giyim markası Batik tarafından Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek olmak amacıyla Dünya Kadınlar Günü’nde özel bir davet gerçekleştirildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Batik tarafından Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’nın sosyal sorumluluk projesi için özel bir davet düzenlendi. İstinyePark Batik mağazasında düzenlenen davetin ev sahipliğini Batik Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ziyal’ın eşi Burcu Ziyal üstlendi. Davete sosyal yaşam dünyasının hayırsever isimleri büyük ilgi gösterdi. Şiddetsiz bir dünya için “Ben varım, yanındayım!” diyen ünlü isimler proje için üretilen fularlardan satın alarak Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek verdiler. Batik mağazalarında projeye özel olarak hazırlanan görseller ve mor renkli ürünler de ön plana çıkarılarak projeyi duyurmak ve farkındalık yaratmak amacıyla sergilendi. Burcu Ziyal, davet boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek Batik’in Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı ile gerçekleştirdiği iş birliği hakkında bilgi verdi. Davetin sonunda Burcu Ziyal’ı markalarının duyarlı davranışı dolayısıyla tebrik eden konuklar mor fularlarla objektiflere poz verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: