Başa Dön

Saray Atmosferinde Görkemli Düğün Töreni

blank

Saray Atmosferinde Görkemli Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

 

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Candan-İsmail Çarmıklı çiftinin oğulları İç Mimar Kerim Çarmıklı ile geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlandığı Psikolog ve Yazar Zeynep Selvili, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen görkemli bir nikah töreniyle dünyaevine girdi.

Arkadaş ortamlarında tanışan ve ilişkilerini ömür boyu birlikteliğe taşıyan mutlu çiftin göz kamaştıran düğün törenine iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Zeynep Sevili’nin gelinliği Canan Yaka imzası taşırken, Kerim Çarmıklı’nın damatlığı ise; Tom Ford imzası taşıyordu. Vakko Wedding tarafından organizasyonu gerçekleştirilen gecede eğlenceli dakikalar yaşandı. Yeni evli çift balayı adresi olarak Maldivler’i tercih etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: