© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şarap Kulübünden Şık Davet

Şarap Kulübünden Şık Davet

Wine Club of Ankara 2013 yılının ilk ayında üyelerine şık bir davet verdi.

2000 yılında kurulan ve elli üyesi bulunan seçkin kulübün No4’de verdiği eşli davet oldukça renkli geçti. Beylerin smokin ve takım elbise, hanımların ise şık gece kıyafetlerini tercih ettiği gecede yerli ve dünya şaraplarından örnekler konukların beğenisine sunuldu. Soğuk bir Ankara gecesini ısıtan keyif dolu sıcak sohbetlerin yaşandığı davette konuklar geç saatlere kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.