Başa Dön

Sanatseverlerin Yeni Adresi “Art Beat”

blank

Sanatseverlerin Yeni Adresi “Art Beat”

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul’un yeni çağdaş sanat platformu Art Beat İstanbul, düzenlenen şık bir gala gecesiyle kapılarını sanatseverlere açtı. Proje ortaklığını Yıldız Holding’in üstlendiği Art Beat İstanbul’un açılış gecesine sanat ve iş dünyasının seçkin isimleri katıldı.
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda sanatseverlerle buluşan Art Beat İstanbul’un Proje Direktörü Arhan Kayar, etkinliğin önümüzdeki dönemde Ortadoğu, Asya, Avrupa ve Amerika’daki önemli sanat organizasyonlarını da içine alıp daha da büyüyerek “Art Week” başlığı altında bir sanat platformuna dönüşmesini planladıklarını belirtti.
DDF (Dream Design Factory) tarafından organize edilen, Papko‘nun desteğiyle ve Yıldız Holding’in proje ortaklığıyla hayata geçirilen Art Beat İstanbul, İstanbul’daki galerileri ve sanatçıları, uluslararası galeriler ve sanatçılarla buluşturuyor. Fuar içinde yer alan Ülker Çocuk Sanat Atölyesi de, çocukların fuarı severek ve anlayarak dolaşmalarını sağlayacak sanat aktivitelerini içeriyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.