© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanatseverler ArtAnkara’da

Sanatseverler ArtAnkara’da

MAG PR Solutions katkılarıyla ATO Congresium’da gerçekleştirilen ArtAnkara 8. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı, beş günde elli dört bin ziyaretçiyi ağırlayarak görkemli anlara sahne oldu.

Fuar, çeşitli ülkelerden bini aşkın sanatçının eserleri ile sanatseverleri ağırladı. Canlı performanslar, paneller, dinleti ve söyleşiler ile unutulmaz anlara sahne olan ArtAnkara, Ankaralılara festival tadında bir organizasyon yaşattı. Ankara Kent Filarmoni Orkestrası Oda Müziği Grubu’nun dinletisi ile başlayan açılış töreninde; Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, ATO Başkanı Gürsel Baran, Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Kent Konseyi Üyeleri, Ankara Milletvekili ve Başkent Ankara Meclisi Başkanı Nevzat Ceylan ve UNESCO’ya bağlı Uluslararası Sanat Dernekleri Dünya Başkanı ve sanatçı Bedri Baykam konuşmaları ile yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.