Başa Dön

Samimi Doğum Günü

blank

Samimi Doğum Günü

Okuma süresi 1 dakika

İzmir cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Hakan Akman’ın zarif eşi Melis Akman yeni yaşını düzenlediği özel bir davetle kutladı. 

 

 

Nicci’de gerçekleşen kutlama davetinde Melis Akman ve arkadaşları pasta keserek keyifli bir kutlama partisine imza attılar. Fasıl müziği eşliğinde gerçekleşen kutlama partisinde Melis Akman şıklığıyla göz doldururken samimi ve sıcak kanlı tavırları gözlerden kaçmadı. Konuklarıyla tek tek yakından ilgilenen Melis Akman, dostlarıyla bol bol sohbet etme imkanı buldu. Melis Akman’ı bu özel gününde yalnız bırakmayan yakın arkadaşları pasta kesilirken oldukça eğlenceli ve esprili anlar yaşadılar.

 

[nggallery id=1150]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.