Başa Dön

Sağlıklı Beslenmenin Tüyolarını Açıkladı

blank

Sağlıklı Beslenmenin Tüyolarını Açıkladı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın ayrıcalıklı alışveriş merkezi Bilkent Center AVM, ünlü diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar’ın katılımıyla annelerin ve çocuklarının sağlıklı beslenmesi üzerine gerçekleştirilen sohbete ev sahipliği yaptı.

Çocuklarını sağlıklı beslemek isteyen ve kendi beslenmelerine özen gösteren anneler Bilkent Center AVM’de gerçekleştirilen “Hafif Bir Gün” söyleşisinde bir araya geldiler. Söyleşide, başarılı ve ünlü Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar annelere sağlıklı beslenme ile ilgili konularda ipuçları verdi. Özel ikramlarla zenginleşen sohbet sonrasında katılımcılara Fitiz Diet Mutfak’a ait özel tarif kartları verildi.
ok ELVAN ODABAŞI KANAR_400x600

ok GENEL_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.