Başa Dön

Sabancıların Görkemli Düğünü

Sabancıların Görkemli Düğünü

Nazlı ve Hacı Sabancı çiftinin Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğün törenine çiftin yakınları ile iş ve cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Geç saatlere kadar devam eden kutlamada Nazlı Sabancı, Zuhair Murad tarafından kendisine özel olarak tasarlanan gelinliğiyle göz kamaştırdı.

İş dünyasının saygın isimlerinin katıldığı, Nazlı ve Hacı Sabancı çiftinin düğünü Çırağan Sarayı’ndaki görkemli bir törenle gerçekleşti. Orkide ve müge çiçeklerinden oluşan özel tasarım bir buket tercih eden Nazlı Sabancı, ünlü modacı Zuhair Murad’ın kendisine özel olarak tasarladığı gelinlikle de göz kamaştırıcıydı. Hacı Sabancı ve after party için üç yüz seksen dört saatte tamamlanan bir gelinlik giyen Nazlı Sabancı’yı yakın çevresi yalnız bırakmadı. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.