Başa Dön

Raffles Otel’de Tropikal Düğün

Raffles Otel’de Tropikal Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Eski Ankaragücü Başkanı Cemal – Gülennur Aydın çiftinin kızı Naz Aydın ve Nuh Çimento’nun sahibi Nuh – Sevgi Eskiyapan çiftinin oğlu Muharrem Eskiyapan, Raffles Otel’de gerçekleşen şık bir düğünle evlendi.

Bir sene önce arkadaş ortamında tanışan çift Haziran ayında Ankara JW Marriott Otel’de düzenlenen törenle nişanlandılar. Düğün salonu özel süslemeler ile tropikal orman konseptine uygun hazırlandı. Çiftin nikah şahitliklerini Soner Eskiyapan, Murat Eskiyapan, Haluk Ulusoy, Abdulkadir Uraloğlu, Süreyya Bilgiç üstlendi. Yeni evli çift düğünün ardından balayı adresi olarak Las Vegas ve Miami’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: