© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pop Art Müzesi Açıldı

Pop Art Müzesi Açıldı

21 farklı oda konsepti ile fotoğraf tutkunlarını ağırlayan Rooms Ankara açıldı.

Rooms Ankara’da bulunan tüm dekorların el işçiliği olduğunu belirten Mustafa Alıç genç girişimcilere örnek olacak açıklamalarda bulundu. Yeni bir marka oluşturan Alıç, “ Sosyal medya günümüzde interaktif şekilde kullanılan bir mecra. Biz de Rooms Ankara’yı hazırlarken herkesin eğlenceli karelerini paylaşacakları aynı zamanda keyifli anılar biriktirecekleri bir hayal ile yola çıktık.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.