Başa Dön

Personele Özel Gece

blank

Personele Özel Gece

blank

Soğuk geçen Ankara gecelerinin aksine Crown Plaza Ankara Oteli düzenlediği personel gecesi ile geç saatlere kadar süren renkli bir geceye imza attı.

Crown Plaza Ankara ailesinin geleneksel olarak düzenlediği personel balosunda tüm çalışanlar ve aileleri bir araya geldi. Coşkunun ve eğlenin bir an bile eksik olmadığı gecede aynı zamanda başarılı bir yılı geride bırakmanın mutluluğu da hep birlikte paylaşıldı. Yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleşen gecede personel, iş kıyafetlerinden sıyrılıp şıklıklarını konuştururken aileleri ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.