Başa Dön

PepperMill Yaza Merhaba Dedi

blank

PepperMill Yaza Merhaba Dedi

Okuma süresi 1 dakika

Bahçelievler’in gözde mekanlarından Peppermill Ankara cemiyet hayatının ve seçkin müşterilerinin davetli olduğu bir parti düzenledi. “Yaza Merhaba Partisi” adıyla gerçekleştirlen partiyi Can Çavuşoğlu düzenledi.
Birbirinden şık davetlilerin katıldığı gecede PepperMill şefleri tarafından hazırlanan leziz ikramlar gece boyunca davetlilere ikram edildi.
Gecede konuklar ünlü DJ Murat Muratlı, İranlı perküsyoncu Nima ve saksafon sanatçısı Ceyhun müzikleriyle eğlencenin tadını çıkardılar.
Renkli ve eğlenceli görüntülerin yaşandığı gecede mekan içerisinde ressam Savaş Simitli’nin eserleride sergilendi ve davetliler tarafından beğeniyle izlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.