© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Milyonerler Ankara Gecelerinde

Milyonerler Ankara Gecelerinde

Çayyolu Guru’s’da gerçekleştirilen, LGB Events, Vanity Entertainment ve Guru’s Lounge’ın birlikte düzenlediği “Like a Billionaire Party” muhteşem bir geceye imza atarak Ankara’ya merhaba dedi. Konsept party serilerinin ilki olan “Like a Billionaire Party”ye ilgi oldukça yoğundu. Gece için özel olarak tahsis edilen Mercedes Benz marka lüks araçlarla parti öncesi konuklar evlerinden alındılar. Çok sayıda konuğun katıldığı partiye Ankara’nın yanı sıra İstanbul’dan da misafirler katıldı. Muhteşem bir şekilde hazırlanan partide Dj Gökhan Bozkurt’un parçalarıyla eğlenen davetliler aynı zamanda konsept dahilinde havadan saçılan para maketleriyle oldukça güzel bir gece yaşadılar.

[nggallery id=810]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.