Başa Dön

Güzel Yazara Doğum Günü Sürprizi

blank

Güzel Yazara Doğum Günü Sürprizi

Okuma süresi 1 dakika

Dergimizin en renkli bölümlerine imza atan Beril Akçay’a, doğum günü için biz de renkli bir sürpriz hazırladık. Birkaç yakın arkadaşıyla yemeğe gittiğini düşünen güzel yazarımız, başkentin en keyifli balık restoranlarından Assos’a geldiğinde MAG ’daki tüm çalışma arkadaşlarını birlikte görünce oldukça şaşırdı.
Lezzetli yemekler eşliğinde bu kez MAG Ekibi, Beril Akçay’a teker teker sorular sorarak ilginç bir röportaj gerçekleştirdi. Eğlenceli anların yaşandığı bu gecede ayakkabı düşkünlüğüyle bilinen yazarımıza Arezzo’dan da şık bir hediye seçtik. Hayatı boyunca geçirdiği en ilginç ve hoş doğum günü olduğunu söyleyen değerli dostumuza “Nice mutlu günler” diliyoruz…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: