Başa Dön

Blackk Siyah-Beyaz

blank

Blackk Siyah-Beyaz

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul’un gözde gece kulüplerinden Blackk geçtiğimiz günlerde Black&White Masters partisine ev sahipliği yaptı. Birbirinden şık davetlilerin katıldığı
gecede London College of Printing’den yüksek derece ile mezun olan Lara Sayılgan’ın fotoğrafları sergilendi. Sergilenen fotoğraflar satışa sunuldu ve satıştan elde edilen gelir Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) Eğitim Bursu Fonu’na bağışlandı. Gecenin organizasyonunu ise ‘TIPS Event for Hediyenizvar’ şirketinin sahibi Tuba Peksayar gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.