Başa Dön

Ankara’da Maserati Gecesi

blank

Ankara’da Maserati Gecesi

Okuma süresi 1 dakika

İtalyanların ünlü spor ve lüks otomobil markası Maserati’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Fer-Mas Oto, Rixos Grand Ankara Otel’inin onsekizinci
katında “Maserati Private Roof Parti” düzenledi. Gündüz Maserati’yi test etme şansını bulan davetliler gecede renkli bir partiyle eğlendiler. Ankara’nın seçkin ve tanınmış simalarının katıldığı davette konuklara ikramlar sunuldu. Uğur Saat ve HSBC Bankası’nın sponsorluğunda gerçekleştirilen partide konuklar ünlü DJ Can Hatip Oğlu’nun parçalarıyla keyifli zaman geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.