Başa Dön

Özgür Ruhlar Sergisine Şık Açılış

Özgür Ruhlar Sergisine Şık Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Sanatçısı Zafer Karakış’un “Özgür Ruhlar” isimli kişisel sergisi MAJİ Luxury Art Gallery & Event First Solo Salonu’nda düzenlenen özel bir kokteylle sanatseverlerle buluştu. Cemiyet, sanat ve iş dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı sergiye MAJİ Luxury Art Gallery & Event’in Kurucusu Gaye Donay ev sahipliği yaptı.

Gaye Donay kokteyl boyunca sanat severlerle ve konuklarıyla yakından ilgilendi ve eserler hakkında bilgiler verdi. Sergide canlı Piyano performansı eşliğinde konuklar eserleri yakından incelerken beğendikleri eserleri de almayı ihmal etmedi. Sanatçının İstanbul’da doğu batı sentezinde büyüyen ruhsal zenginliği, çalışmalarını daha etkileyici bir hale getirmektedir. Sanatçı, dünyayı kendi bilincine göre yeniden kurmak için önce kafasında parçalara ayırıyor, sonra o parçaları bir düş sıralamasıyla birleştirerek yeni bir metafizik dünya oluşturuyor. Zafer Karakuş’un sergisi sanatseverler tarafından 7 Ocak 2020’ye kadar MAJİ Luxury Art Gallery&Event’te görülebilecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.