Başa Dön

Özel Alışveriş Etkinliği

Özel Alışveriş Etkinliği

Okuma süresi 1 dakika

Koton Vadi İstanbul Mağazası’nda gerçekleştirilen; Melis Ağazat X Koton Koleksiyonu, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Moda Direktörü Melis Ağazat ev sahipliğindeki özel alışveriş etkinliğiyle tanıtıldı.

Özel alışveriş etkinliği davetine moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.Yakın dostlarının yanı sıra; moda tutkunlarıyla da bir araya gelen Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat, konuklarıyla yakından ilgilendi. Davete katılan misafirler, Melis Ağazat’ın yirmi dört saat yaşayan aktif şehir hayatının modern silüetlerini belirlediği ve 70’ler ve retro ruhunu yansıtan kombinleri ile özel bir alışveriş deneyimi yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.