Başa Dön

Özbek Lezzetleri The Doppi ile Ankara’da

blank

Özbek Lezzetleri The Doppi ile Ankara’da

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’da dünya mutfaklarından farklı bir tarzı hayata geçiren The Doppi işletmecileri her yönüyle tam bir Özbek restoranını hizmete açtı.

Alim Primkulov, Bilal Yazıcı ve Hasan Şimşek’in sahibi olduğu Prodim Şirketler Grubu ve Turajan Raupov Şirketi’nin ortaklığıyla Ankara yeni bir mutfağa merhaba dedi. Çayyolu’nda hizmete açılan The Doppi Restoran, Özbek mutfağının en başarılı örneklerinin sergilendiği muhteşem lezzetlerle misafirlerini ağırladı. Prodim ve Turajan Raupov şirket yetkililerinin kapıda karşıladığı davete seçkin işadamları ve çok sayıda büyükelçi katıldı. İç ve dış mimarisinin tamamen Özbekistan’a özgü motiflerle dekore edildiği The Doppi Restoran gelenekselleşmiş milli lezzetlerini altı adet farklı konseptteki salonlarında konuklarının beğenisine sundu. Milli müzikler ve danslarla renklenen açılışta konuklar oldukça keyifli bir gece geçirdiler.

The Doppi’nin ortakları Ata yurdumuz olan bu topraklardaki ortak kültürümüzün en önemli unsuru mutfak kültürünü Ankara’da yaşatmak amacıyla böyle bir restoran açtıklarını ve Ankara’ya bu restoranı kazandırdıkları için duydukları gururu dile getirdiler.

[nggallery id=1333].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.